Firma Amis istnieje na rynku poligraficznym od 1998 roku i od samego początku naszej działalności naszym celem było oferowanie Państwu najlepszych rozwiązań poligraficznych.

Drukujemy na maszynach drukarskich typu Heidelberg które zapewniają najwyższą jakość druku zarówno na papierach powlekanych typu kreda jak i nie powlekanych, w zakresie gramatur od 60 g/m2 do 400 g/m2.

Dbając o konkurencyjność naszych cen na rynku przygotowujemy indywidualne kalkulacje dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów z uwzględnieniem, projektów, druku, wykończenia i transportu do odbiorcy.

Ciągłe unowocześnianie i rozbudowa parku maszynowego umożliwia nam stałe podnoszenie jakości oraz skracanie terminów realizacji. Zawsze służymy radą i pomocą przy przygotowywaniu materiałów do publikacji oraz proponujemy optymalne, czasami niekonwencjonalne rozwiązania. Gama dodatkowych zabiegów introligatorskich, wykończeń oraz uszlachetnień druku pozwala nam zaoferować Państwu szeroki wachlarz produktów takich jak: Gazetki reklamowe, broszury, czasopisma, katalogi, albumy
Ulotki, foldery, etykiety
Plakaty, kalendarze
Teczki ofertowe, wizytówki, bilety, zaproszenia, opakowania.


Naszych Klientów zawsze traktowaliśmy jak Partnerów dbając o to aby dla nich wszystkich, Amis znaczył Rozwiązanie.


« powrót